Sportowe Podsumowanie Roku Szkolnego 2016/2017
LISTA WYRÓŻNIONYCH UCZNIÓW I NAJWIĘKSZE SUKCESY SPORTU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
I) SP Maszewko – wyróżnienia:
Jakub Grześko, Maciej Grześko, Jakub Rosanowski, Maciej Nawotka, Oliwier Okon, Bartosz Strojnowski, Leszek Steinke, Szymon Kubica, Kacper Miotk, Kacper Zając, Dominika Leyk
SP Maszewko – ważniejsze sukcesy:
1) Unihokej Chłopcy – II MIEJSCE w Finale Powiatowym
2) Szachy – II MIEJSCE w Finale Powiatowym
II) SP Szczenurze – wyróżnienia:
Łukasz Socha, Błażej Grabowski, Dawid Węgrzecki
SP Szczenurze – ważniejsze sukcesy:
1) Tenis stołowy – II MIEJSCE w Finale Powiatowym (chłopcy)
III) Gimnazjum Wicko (chłopcy) – wyróżnienia:
Daniel Batyra, Tomasz Godula, Michał Jaskólski, Krystian Kruszyński, Damian Ronszkowski, Cezary Storcz, Konrad Szczepaniak, Mikołaj Szydlik, Michał Szymichowski, Dawid Śmiechowski, Robert Woszczyna, Błażej Karpus, Przemysław Kondratowicz, Mateusz Krówka, Patryk Malicki, Dawid Las, Patryk Karczewski, Cezary Świercz, Paweł Leyk, Krzysztof Rosanowski, Mateusz Szabałaj, Paweł Tokarz
IV) Gimnazjum Wicko (dziewczęta) – wyróżnienia:
Magdalena Górecka, Wiktoria Leszczuk, Wiktoria Kasprzyk, Weronika Kasprzyk, Wioletta Holk-Łebińska, Monika Grzegorczyk, Amelia Klawikowska, Malwina Koss, Karolina Suchodolska, Oliwia Gil, Julia Formella, Magdalena Naczk
Gimnazjum Wicko – ważniejsze sukcesy:
1) I MIEJSCE w szachach w Finale Powiatowym XVIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej i IV miejsce w półfinale wojewódzkim (Dobrznino -Karczemki)
2) I MIEJSCE w Finale Powiatowym sztafetowych biegach przełajowych chłopców
3) III MIEJSCE w Finale Powiatowym sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
4) III MIEJSCE w Finale Powiatowym unihokeja dziewcząt
5) I MIEJSCE w Finale Powiatowym unihokeja chłopców i III miejsce w półfinale wojewódzkim (Wejherowo)
6) II MIEJSCE w Finale Powiatowym piłka ręczna chłopców
7) III MIEJSCE w Finale Powiatowym piłka nożna dziewcząt
8) III MIEJSCE w Finale Powiatowym piłka koszykowa
9) III MIEJSCE w Finale Powiatowym drużynowych biegach przełajowych
10) Paweł Tokarz II MIEJSCE w Gimnazjadzie Strzeleckiej
V) SP Wicko (dziewczęta) – wyróżnienia:
Natalia Waleśkiewicz, Wiktoria Buszman, Aleksandra Wolańska, Aleksandra Grubba, Zuzanna Stelmach, Kinga Wrońska, Amelia Jarząb, Weronika Śmiechowska, Aleksandra Cichoń, Agnieszka Rzepka, Anna Brach, Nikola Cheba, Tatiana Piotrowska, Paulina Zych, Zuzanna Kupicz, Beata Maszota, Wiktoria Karszna, Martyna Wiśniewska, Kaja Chustak
SP Wicko (dziewczęta) – ważniejsze sukcesy:
1) I MIEJSCE w drużynowych biegach przełajowych, w Finale Powiatowym XLV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017
2) II MIEJSCE w Finale Powiatowym sztafetowych biegach przełajowych
3) II MIEJSCE w Finale Powiatowym unihokeja
4) II MIEJSCE w Finale Powiatowym mini piłki siatkowej
5) II MIEJSCE w Finale Powiatowym mini piłki ręcznej
6) II MIEJSCE w Finale Powiatowym mini piłki koszykowej
7) II MIEJSCE – Finale Powiatowym czwórbóju LA
8) III MIEJSCE – Finale Powiatowym tenisa stołowego
VI) SP Wicko (chłopcy) – wyróżnienia:
Mateusz Buśko, Piotr Nowak, Jakub Bladoszewski, Tymoteusz Wroński, Piotr Rakoczy, Karol Leżański, Olgierd Bończyszyn, Szymon Dudzik, Michał Machol, Grzegorz Milkiewicz, Radosław Suchodolski, Krystian Krzyżanowski, Jakub Neumiller, Marcel Papke, Kacper Rychert, Jakub Szydlik, Kacper Weserling, Kamil Bikowski, Mikołaj Mikłaszewicz
SP Wicko (chłopcy) – ważniejsze sukcesy:
1) I MIEJSCE w sztafetowych biegach przełajowych, w Finale Powiatowym XLV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017
2) XI miejsce sztafetowych biegach przełajowych, w Finale Wojewódzkim w Garczynie.
3) I MIEJSCE w Finale Powiatowym halowej piłki nożnej szkół wiejskich
4) III miejsce w halowej piłce nożnej w Półfinale Wojewódzkim w Sierakowicach
5) III MIEJSCE w Finale Powiatowym mini piłki siatkowej
6) I MIEJSCE w Finale Powiatowym w mini piłce ręcznej,
7) II miejsce w mini piłce ręcznej w Półfinale Wojewódzkim w Kartuzach.
8) II MIEJSCE w Finale Powiatowym w mini piłce koszykowej
9) II MIEJSCE – w Finale Powiatowym czwórbój LA
10) I MIEJSCE w Finale Powiatowym w mini piłce nożnej
11) III miejsce w mini piłce nożnej w Półfinale Wojewódzkim w Wicku
12) II MIEJSCE w drużynowych biegach przełajowych, w Finale Powiatowym
13) I miejsce – indywidualnie w drużynowych biegach przełajowych w Finale Wojewódzkim XLV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017- Mateusz Buśko
14) III miejsce – indywidualnie w drużynowych biegach przełajowych w Finale Wojewódzkim XLV Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017- Marcel Papke
I MIEJSCE w punktacji końcowej Szkoły Podstawowej w Wicku na najbardziej usportowioną szkołę w ramach XLV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2016/2017 i zdobycie bonu o wartości 1000 zł na zakup sprzętu sportowego. Bon został ufundowany przez Wójta Gminy Wicko Dariusza Waleśkiewicza.
Grand Prix Gminy Wicko – klasyfikacja końcowa (po 4 biegach) – rok szkolny 2016/2017
Rocznik 2009
Dziewczęta
1. Natalia Godula
2. Amelia Tasior
3. Weronika Wańdoch-Dubaj
Chłopcy
1. Wiktor Ptak
2. Dawid Wieczorek
3. Mikołaj Lewicki
Rocznik 2008
Dziewczęta
1. Jagoda Godula
2. Julita Wiśniewska
3. Aleksandra Grzegorczyk
Chłopcy
1. Kacper Ronszkowski
2. Remigiusz Wroński
3. Łukasz Strojnowski
Rocznik 2007
Dziewczęta
1. Oliwia Hermann
2. Maja Grześko
3. Zuzanna Wiesiołek
Chłopcy
1. Karol Leżański
2. Paweł Sęktas
3. Piotr Rakoczy
Rocznik 2006
Dziewczęta
1. Natalia Waleśkiewicz
2. Wiktoria Buszman
3. Martyna Wiśniewska
Chłopcy
1. Mateusz Buśko
2. Jakub Bladoszewski
3. Kacper Zając
Rocznik 2005
Dziewczęta
1. Adrianna Konkol
2. Wiktoria Karszna
3. Aleksandra Wolańska
Chłopcy
1. Bartosz Strojnowski
2. Radosław Suchodolski
3. Szymon Kubica
Rocznik 2004
Dziewczęta
1. Weronika Śmiechowska
2. Zuzanna Stelmach
3. Agnieszka Rzepka
Chłopcy
1. Marcel Papke
2. Jakub Neumiller
3. Jakub Szydlik
{joomplucat:168 limit=131|columns=4}
IV Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów „MISTRZ TAŃCA” Wicko 11.06.2017- Relacja Zadjęciowa
{joomplucat:166 limit=255|columns=4}
Niezapominajka 2017- relacja zdjęciowa
{joomplucat:165 limit=246|columns=4}
Bieg Świętojański
{joomplucat:164 limit=164|columns=4}