Konkurs „Miłość niejedno ma imię”

 

Walentynki coraz bliżej, więc mamy dla Was konkurs fotograficzny skierowany do osób pełnoletnich pod nazwą „Miłość niejedno ma imię”.😍

Jak powszechnie wiadomo – miłość do drugiej osoby można wyrażać na wiele sposobów, dlatego zachęcamy Was do wstawiania w komentarzach pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/GOKISWicko  zdjęć, które pokażą przede wszystkim Wasze uczucia do drugiej osoby i jednocześnie będą zawierały elementy związane z imprezami, ciekawymi zakątkami, atrakcjami turystycznymi, przyrodniczymi Gminy Wicko (dla podpowiedzi: może to być np. serce ułożone z kamyków na brzegu jeziora, Wasze wspólne zdjęcie zrobione na jednej z gminnych imprez itp.)

Nie chcemy tu ograniczać Waszej kreatywności😉

Najciekawsze, najbardziej pomysłowe i oryginalne zdjęcie zostanie nagrodzone.
Główną nagrodą będzie KOLACJA WALENTYNKOWA DLA 2 OSÓB Z DOWOZEM NA TERENIE GMINY WICKO – ufundowana przez PAŁAC W PORAJU, który jest partnerem naszego konkursu😍

(Jedyne co będzie musiała zrobić osoba, która wygra konkurs to udostępnić w swoim domu/mieszkaniu: stół, dwa krzesła i zaprosić swoją Drugą Połówkę. Nakryciem stołu i jedzonkiem nie trzeba się będzie już martwić).
KOLACJA WALENTYNKOWA dla wygranej pary będzie przygotowana w dniu 14 lutego na godz. 17.00 (oczywiście wcześniej przyjedzie profesjonalna ekipa, która będzie potrzebowała trochę czasu na przygotowania).

Na zdjęcia czekamy do dnia 12 lutego 2021r. do godz. 23.59.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 13 lutego o godz. 12.00 na profilu facebookowym GOKiS-u.

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do przyznania dodatkowych upominków lub nagród.

Uczestnicy przystępujący do konkursu wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku i danych osobowych zawierających imię i nazwisko zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.
Ponadto osoba, która wygra konkurs wyraża zgodę na sporządzenie pamiątkowych zdjęć fotograficznych przed rozpoczęciem kolacji.

Życzymy powodzenia:)