Świąteczny Koncert w GOKiS Wicko. Było magicznie!

Na wstępie wszystkich gości przywitała Pani Elżbieta Mart, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku oraz Pan Dariusz Waleśkiewicz, wójt Gminy Wicko. Następnie rozpoczęła się zabawa w rytmie świątecznych piosenek. Urzędnicy z Urzędu Gminy Wicko zaśpiewali dwa utwory „Zbudujemy Dom” oraz „Desu – Kto wie”. Po nich wystąpili pracownicy GOKiS Wicko w skeczu F-16. Następnie zatańczyły dziewczęta z grupy tanecznej „Never Give Up” w tańcu Hip Hop. 

{joomplucat:13 limit=55|columns=8}

Niesamowity pokaz tańca towarzyskiego pokazali podopieczni Studia Tańca Towarzyskiego „Pod Kwadratem” z Gdańska. Gościnnie wystąpili również wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury z Lęborka – zespół Dżemik oraz przedstawiciele Łebskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wielki kunszt wokalny zaprezentowali pracownicy Szkoły Podstawowej z Maszewka którzy zaśpiewali aż 3 piosenki. Mogliśmy również podziwiać występ Marty Baar oraz zespołu wokalnego Armada i Rapsodia. Sołtysti Gminy Wicko przygotowali pokaz mody prezentując najnowsze trendy świata mody na wesoło. W czasie uroczystości można było skosztować pysznych ciast upieczonych przez pracowników ze Szkoły Podstawowej ze Szczenurzy lub zaspokoić większy głód kiełbasą, karkówką czy frytkami, które przygotowały Panie z koła Emerytów, Inwalidów i Rencistów z Wicka. Wieczór zakończył się pokazem sztucznych ogni. Z pewnością ten koncert wpisze się na stałe do kalendarza imprez Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku.

{joomplucat:14 limit=55|columns=8}

W imieniu Pani Elżbiety Mart, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku i Pana Dariusza Waleśkiewicz, wójta Gminy Wicko pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, tym którzy wsparli finansowo imprezę i pomogli w zorganizowaniu tej uroczystości. W szczególności:

– urzędnikom i pracownikom Urzędu Gminy Wicko,

– pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Wicku,

– pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku,

– pracownikom ze Szkół Podstawowych z Maszewka, Szczenurzy oraz z Zespołu Szkół z Wicka,

– pracownikom Biblioteki Publicznej z Wicka,

– pracownikom Gminnych Usług Komunalnych z Wicka,

– Zarządowi Koła Emerytów, Inwalidów i Rencistów z Wicka,

– Firmie Lane Energy Poland,

– zespołowi rockowemu „Dżemik” z Lęborka,

– tancerzom ze Studia Tańca Towarzyskiego „Pod Kwadratem” z Gdańska

– przedstawicielom Łebskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,

– sekcjom artystycznym działającym przy GOKiS Wicko,

– sołtysom Gminy Wicko,

– Małgorzacie Drywa – instruktorce tańca ZUMBA,

– oraz wszystkim innym niewymienionym sponsorom, artystom i zaproszonym gościom.

tekst i fot. (ms)

{joomplucat:15 limit=76|columns=8}