Bieg z Patriotycznym Sercem – 11.11.2021r.

11 listopada 2021 roku spotkaliśmy się na stadionie sportowym w Charbrowie, aby uczcić odzyskanie przez Polskę Niepodległości w sportowy sposób, biorąc udział w Biegu z Patriotycznym Sercem.
Pomimo niesprzyjającej aury na starcie biegu pojawiło się blisko 100 zawodników z terenu województwa pomorskiego. Dystans biegu tym razem wynosił 5 km, na jego pokonanie uczestnicy mieli 60 minut.
Po przekroczeniu mety każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy, odlewany medal, a w momencie odbioru numeru startowego pakiet gadżetów.
Dla najlepszych zawodników w kategoriach wiekowych i open organizatorzy przewidzieli pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować fundatorom nagród i upominków:
– Wójt Gminy Wicko- Dariusz Waleśkiewicz
– Marszałek Województwa Pomorskiego – Mieczysław Struk
– Kancelaria Prezydenta RP
– Kancelaria Premiera
– Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
– Wosana S.A.
– PHU AUT Jan Domaros – Lębork
Kolejne podziękowania kierujemy do wolontariuszy, pracowników Urzędu Gminy Wicko, ochotniczych straży straży pożarnych (Osp Wicko, OSP Strzeszewo, Osp Łebieniec, OSP Wrzeście), Pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Łabędź” z Łebieńca, Restauracja, Pizzeria ” U Rosina” , Ochotnicza Służba Ratownicza w Lęborku, Eligiusz Ligo Grotha, Komenda Powiatowa Policji w Lęborku, Maria Adamska
Na koniec dziękujemy zawodnikom🏃 za przybycie i gratulujemy osiągniętych wyników 😁🔥.